Tango 780 Sport


Jacht zbudowano z myślą o całej rzeszy żeglarzy ceniących sobie zarówno wygodę żeglowania jak i własności nautyczne łódki. Obszerny kokpit, mieszczący sześcioro dorosłych osób, plus przestronna kabina to nie jedyne zalety łódki. Tango 780S bardzo dobrze radzi sobie również w konkurencji z innymi jednostkami podobnej klasy, jeśli chodzi o zwrotność i szybkość. Pod pokładem znajdują się koje dla 5 dorosłych osób. Dużą zaletą tej konstrukcji jest niewielkie zanurzenie (przy podniesionym mieczu) i możliwość cumowania rufą niemalże na brzegu. Jacht charakteryzuje się dużą statecznością oraz możliwością efektywnego halsowania przy ostrych kursach.


Wyposażenie jachtu: silnik MERCURY 5KM, miecz uchylny, grot, Lazy Jack, rolfok na sztywnym sztagu, patent do kładzenia masztu (bramka), reling, oświetlenie elektryczne, gniazdo do ładowania tel. komórkowych, kuchenka gazowa z butlą, zlewozmywak z pompką elektryczną, naczynia nietłukące się, skrzynka narzędziowa, apteczka, środki ratunkowe, TENT

Saturn 25


Saturn 25 to jednostka, która jest udanym kompromisem pomiędzy komfortem a szybkością żeglowania. Dowodem tego są liczne zwycięstwa w regatach krajowych i zagranicznych. Na podstawowym ożaglowaniu jacht może osiągnąć prędkość powyżej 8-miu węzłów. W kabinie znajduje się sześć koi, stół, kambuz wyposażony w kuchenkę oraz osobny przedział WC. Kokpit ma duże rozmiary, posiada otwartą i szeroką rufę z dwoma bakistami pod ławkami oraz achterpikiem w podłodze. miecz uchylny, grot, Lazy Jack, rolfok na sztywnym sztagu, patent do kładzenia masztu (bramka), reling, oświetlenie elektryczne, gniazdo do ładowania tel. komórkowych, kuchenka gazowa , naczynia nietłukące się, apteczka, środki ratunkowe, TENT


Mak 1111


Należy do najpopularniejszych jachtów czarterowych wybieranych do wypoczynkowej żeglugi rodzinnej po Solińskich szlakach. Posiada dwie kabiny i cztery koje plus możliwość rozłożenia dodatkowego miejsca do spania. Maksymalna ilość załogi to osiem osób. Kadłub jest wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego.Wyposażony jest w toaletę morską z prysznicem ,kuchnie gazowa z piekarnikiem, tv, dvd, radio bluetooth, lodówka, ster strumieniowy, winda kotwiczna, silnik VW marine 60KM oraz wiele innych dodatków. Żagle 64 m2.


Rejsy ze sternikiem

Rejs ze sternikiem jest dostępny dla wszystkich, rodzin z dziećmi, grup oraz firm. Sternicy polecani przez nas są doświadczeni i świetnie znają szlaki Soliny. Sternikiem jest zazwyczaj osoba o wysokiej kulturze osobistej, co za tym idzie chętnie uczy podstaw żeglarstwa, manewrowania oraz zachowań na jachcie.

Solina to doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych. Osoba, która nie posiada własnego sprzętu, a marzy o przepłynięciu jeziora statkiem, zapraszamy do odwiedzenia nas! Posiadamy wiele sprzętu z zakresu żegluli oraz dajemy możliwość skorzystania ze zorganizowanych przez nas rejsów.